Boží akce

Dne 21.06.2013 jsme si zahráli v zahradě Katolického gymnázia Třebíč. Hraní bylo domluvné dlouho dopředu, protože se jednalo o oslavy založení katolického gymnázia. Akce se konala v krásném přírodním prostředí. Byl příjemný teplý večer, chvílemi to vypadalo, že se spustí bouřka nebo alespoň přeháňka, ale počasí bylo nakonec milosrdné. Začínali jsme hrát kolem sedmé hodiny a s přestávkami hráli do desíti hodin.

Publikum bylo zpočátku váhavější, přecejen bylo světlo a na pivo (mimochodem vynikající pivo) se čekala dlouhatánská fronta. Pak první odvážlivci vyrazili na parket a hned se nám hrálo veseleji. I když drobnou vadu na kráse ten večer měl – neskutečně nás žrali komáři Yell – na to, že někteří z nás měli v krvi, pranic nedbali. Přišli se na nás podívat i někteří rodiče a přátelé. Bohužel jsme museli přestat hrát ve chvíli, kdy zábava konečně dostala pořádné grády, protože tak to bylo dohodnuto. Ale jak se říká, někdy není na škodu v nejlepším přestat. Laughing Na této akci s námi hrál na klávesy Vojta. Tímto mu všichni moc děkujeme, že nám vytrh trn z paty, když Katka odjela do zahraničí. A skládám velikou poklonu, že se stihl tak rychle naučit náš repertoár. Doufám, že s námi nehrál naposledy, že ještě někdy na pár písniček zaskočí. Od příští akce se můžete opět těšit na Katoo.

Nejlépe celou akci shrnul Golet, když v závěru prohlásil, že to byla boží akce. Děkujeme za příjemný večer, budeme se těšit – třeba zase na stužkováky katolického gymnázia.

Na viděnou a na slyšenou příště. Přijďte zapařit.

J.