Dvoudenní plesové šílenství

Tento víkend jsme absolvovali dvoudenní plesové šílenství na Fóru. Zatím se nám ještě nestalo, že bychom hráli dva večery po sobě, tudíž jsme měli trochu obavy. Ale přežili jsme v plném počtu. Co napsat – technické podmínky byly vynikající – vyzkoušené prostory, sehraný zvukařský tým. Oproti minulým letem jsme dokonce měli i „backstage“, kterou jsme velmi uvítali a hojně využívali. Chyběla jen lehká děvčata (pro pány) a drogy (pro dámy). Ale my jsme skromní. Cool

Na obou večerech před námi hráli Peaches and Cream z Třebíče, kterým tímto děkujeme za spolupráci.

V pátek jsme hráli na stužkovacím plese třídy 4.C Obchodní akademie. Musím opravdu poděkovat za výbornou atmosféru, parket byl plný od první písničky, hrálo se nám výborně. Z pódia se nám vůbec nechtělo, na jednu písničku nás bylo na pódiu ne 7, ale 37. Smile Skvělá akce, spontánní atmosféra, euforie. Moc jsme si to užili. Musím ještě dodat, že na tomto plese jsme poprvé veřejně zahráli naši první vlastní píseň. Snad budou postupně vznikat další.

V sobotu jsme hráli na stužkovacím plese třídy 4.B Gymnázia. Večer se odehrával v podobném duchu jako ten předchozí (plus navíc v námořnickém stylu). Atmosféra byla také skvělá, ale rozjezd zábavy byl váhavější než v pátek. Pro prázdný parket se hraje tuze špatně. Inu, člověk není pořád jen nahoře. V zákulisí jsme se podělili o své trapné chvilky a snažili jsme se povzbudit teambuildingem. Naštěstí se to zlomilo a v závěru se nám opět nechtělo z pódia. Byli jsme spokojení, ale vyčerpaní, protože na sále bylo šílené horko. Na pódium se místo nás šel potit dj Nimand.

Podtrženo a sečteno – náročný víkend, dojmy z hraní velice pozitivní. Děkujeme všem, co dorazili. Doufám, že jste si to užili stejně jako my. Těšíme se na příští akci.

J.

PS: Nikoho jistě nepřekvapí, že jsme opět hráli NAHLAS. A ZTLUMIT by to fakt nešlo. Wink