Stužkovací ples třídy EPS 4

07.02.2014 jsme si zahráli na stužkovacím plese třídy EPS 4 v Clubu R v Třebíči.  Sešli jsme se v plné sestavě, v plném nasazení a překvapivě i bez zdravotních indispozic. Proto jsme se na akci moc těšili.

V klubu byla bohužel celkem zima. Během večera však přímo úměrně stoupající náladě, krevnímu tlaku a hladině alkoholu stoupala naštěstí i teplota v klubu. Místního barmana jsem jistě potěšila objednávkou ovocného čaje, protože zahlásil něco v tom smyslu, že přesně čekal, že si někdo objedná takovou pí….ovinu. Čaj jsem nicméně dostala a byl moc dobrej.

Večer se vyvíjel slibně, po prvních sériích se prázdný parket začal vesele plnit a zavládla dobrá nálada. Lidé na parketě nejenže tančili a tleskali, ale dokonce s námi i zpívali! To se moc často nestává, takže ještě jednou všem přítomným děkujeme, byli jste skvělí. My jsme se bavili taktéž výborně, super jsme si zahráli. Na plese byla sranda, protože půlnoční překvapení čistě klukovské třídy je vždycky zárukou úspěchu. Teda alespoň pro dámskou část kapely. Laughing

Sečteno a podtrženo, další vydařená akce.

J.