Stručné shrnutí posledních akcí

Abych nezklamala ty, kteří si rádi přečtou na stránkách Nejvyššího času nový článek, pokusím se ve stručnosti popsat pár akcí, které jsme absolvovali v poslední době.

ROCK Bar 23.03.2012

V březnu jsme byli pozváni do ROCK Baru v Třebíči. V ROCK Baru jsme hráli poprvé, moc se mi líbil nápaditě řešený interiér klubu. Přijeli jsme pouze s naším skromným aparátem pro menší akce, takže naši oblíbenci, zvukaři Libor a Máří, se tentokrát nezúčastnili. S politováním bohužel musím konstatovat, že tato akce byla z těch méně zdařilejších. Zvuk byl dost šílený a bohužel dorazilo málo lidí. Zřejmě ten den byly jinde mnohem zajímavější akce než kocert „Zavčasu“. Ke konci akce jsme si přece jen spravili chuť, publikum (byť málo početné) statečně tancovalo a pařilo, což nám působilo rozkoš. Wink Moc děkujeme všem, kteří na akci dorazili. Poprvé jsme zde zahráli novinky – Hollywood Hills od Sunrise Avenue a Zoombie od Cranberries.

Soukromá akce 15.05.2012

Jelikož se jednalo o soukromou akci, nebudu uvádět moc podrobností. Pouze to, že se jednalo o svatbu v krásném přírodním areálu pod širým nebem. Počasí bylo luxusní (i v noci), lidí tak akorát (rodinná atmosféra), výborně se o nás starali. Bylo krásně, zvuk byl super (byť opět s malým aparátem), nálada perfektní, všichni tancovali (včetně dětí a psů). Na této akci jsme zaznamenali našeho nejmladšího fanouška, který nás navštívil i na pódiu. Až vyroste, asi bude muzikantem.

Rokytnice nad Rokytnou – Hospoda U Hřbitova 26.05.2012

Koncem května jsme byli pozváni do Rokytnice nad Rokytnou, do místní hospody. Počátek večera vypadal docela rozpačitě, hospoda pěkná, personál vstřícný a příjemný. Jen těch lidí bylo nějak málo. První sérii jsme zahráli pro téměř prázdný sál (ano, byl tam náš věrný fanoušek a přijel se podívat kamarád Lars). Kluci ze zoufalství zahájili jam, který byl opravdu luxusní. Škoda, že skoro nikdo nebyl svědkem, ale my jsme si to užívali. Potom události nabraly spád, objevili se další návštěvníci a akce se rozjela. Zahráli jsme si moc dobře. Troufám si říct, že nálada na pódiu i na parketě byla výborná. Největší úspěch měly osvědčené rockové pecky (Nirvana, Metallica, Bryan Adams apod.). Doufám, že ti, kteří přišli, si akci užili stejně tak jako my. Všem moc děkujeme za podporu, vážíme si jí o to víc, že publikum bylo zralejšího věku, než bývá na našich akcích obvykle zvykem.

J.