Nejvyšší čas + RockOn + Rokytnice

V pátek 10.10.2014 jsme si zahráli v Rokytnici se skupinou RockOn. Na místo jsme dorazili kolem šesté, kolegové z RockOn už byli na místě a chystali stage. Na této akci bylo příjemné, že jsme s sebou nemuseli vláčet celý aparát. Na pódium se vměstnaly oboje bicí, ještě jsme donesli rakev se zesnulým panem Yamahou a připojili se do procesu přípravy.

Kolem deváté situace nevypadala moc růžově, početní převaha stále byla ve prospěch kapel, zvukařů a pořadatelů, přesto jsme se pustili do hraní. První série byla podle očekávání vlažnější, ale zábava se nakonec začala pomalu (ale jistě) rozjíždět, řady publika se rozšířily. V hraní jsme se s kolegy z RockOn střídali, takže byl dostatek času se mezi jednotlivými výstupy řádně občerstvovat. Wink Otázka je, jestli to bylo dobře nebo špatně.

Zvuk byl naprosto vynikající, zahráli jsme si luxusně, ti co přišli, se bavili. Co víc si přát? Končili jsme kolem třetí hodiny, kdy už pařili jen ti nejodolnější pařmeni (a 1 zombík). Teď už věřím, že zombies existujou. Jak jinak si vysvětlit, že člověk, kterej byl 10x vyveden pořadateli a 10x se vrátil, minimálně 3x dostal na budku, vypil neznámé množství alkoholu, dal neznámé množství špeků a pořád tancuje jak zombíci z klipu Michaela Jacksona? Smile

Našich pár švestek jsme měli sbaleno za chvíli, kolegy z RockOn čekalo asi o dvě hodiny delší balení. Stejně jsme se nakonec zakecali a domů se dostali kolem páté.

Děkujeme kolegům z RockOn za spolupráci a věříme, že to nebyla poslední společná akce.

Na viděnou a na slyšenou na některé další akci. Mrkněte do sekce koncerty nebo na FB.

J.